Outsourcing

Outsourcing jest jednym z najnowocześniejszych narzędzi umożliwiających sprawne funkcjonowanie każdego biznesu. Powierzenie firmie zewnętrznej spraw takich jak obsługa informatyczna, obsługa sprzętu czy zarządzanie bezpieczeństwem informacji sprawia, że przedsiębiorstwo może się w pełni skupić na własnym profilu działalności. Takie rozwiązanie wymusza rozwój i przyczynia się do wzmocnienia komfortu pracy.  Outsourcing IT najłatwiej jest porównać do działań marketingowych – każdy może zająć się reklamą własnej firmy, ale tylko specjaliści będą potrafili uniknąć błędów, zrobią to szybko, a w całościowym rozliczeniu okaże się to tańsze.

DLA KOGO

GCI swoją ofertę kieruje przede wszystkim do małych i średnich firm. Dla tego typu przedsiębiorstw infrastruktura teleinformatyczna jest niezbędna do funkcjonowania. Bez strony internetowej  praktycznie niemożliwe jest wyjście poza lokalny rynek usług. Z kolei bez sprawnego zarządzania własną witryną, systemami informatycznymi czy kontem e-mail funkcjonowanie w Internecie staje się bezużyteczne. Trudno jest skupić się jednocześnie na dwóch działaniach – prowadzeniu własnego biznesu i zarządzaniu narzędziami związanymi z funkcjonowaniem w sieci. Decydując się na outsourcing, uzyskany czas i siły można spożytkować na podnoszeniu atrakcyjności własnych usług.

DLACZEGO WARTO

Hołdujemy zasadzie „IT na usługach biznesu”. Rozumiemy to jako prowadzenie wszelkich działań gwarantujących naszym Klientom wsparcie informatyczne na każdym poziomie – od spraw technicznych takich jak konwersacja sprzętu i jego obsługa po sprawy związane z bezpieczeństwem informacji. Przejmując obowiązki w tych dziedzinach, pomagamy firmie skupić się na jej głównym profilu działalności. Podczas współpracy z GCI Klienci mają stały kontakt z naszymi specjalistami, którzy na bieżąco zajmują się naprawianiem problemów ze sprzętem i oprogramowaniem. Pozostajemy w stałej gotowości do pracy, dlatego po podpisaniu umowy z Klientem prowadzimy nieprzerwany nadzór nad infrastrukturą teleinformatyczną firmy. Dzięki temu Państwa praca będzie mogła toczyć się bez nieprzewidzianych przystanków.

Zakres naszych usług wiąże się również z analizą słabych punktów w dotychczasowej obsłudze informatycznej. Opracowujemy zakres rozwiązań, które po wdrożeniu w życie znacznie poprawią wydajność pracy i przyczynią się do jej wzrostu, a także zwiększą bezpieczeństwo danych. Pozwolą również obniżyć koszty; wszystko to znacznie wpłynie na podniesienie konkurencyjności Państwa firmy. Profesjonalny wizerunek pomoże pozyskać dalszych partnerów i umocni Państwa pozycję na rynku.

Jeżeli byliby Państwo zainteresowani współpracą z GCI lub zasięgnięciem informacji o naszych usługach, prosimy o kontakt. Wystarczy wypełnić formularz internetowy, wysłać e-mail lub zadzwonić. Doradzamy, wyjaśniamy i omawiamy wszelkie problemy i wątpliwości.Strony WWW

Pomożemy Ci zaistnieć w sieci

od najprostszych stron po rozbudowane portale, skrypty, CMS

Aplikacje

Niemożliwe do realizacji? Nie dla nas!

aplikacje flash, skrypty, programy

Branding

Wiemy jak kreować wizerunek

logo, reklamy, działania marketingowe

Newsletter

najświeższe informacje z GCI

Sklep komputerowy GCI

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych
do naszego sklepu komputerowego
Suchy Las, ulica Obornicka 149