Serwis z możliwością dojazdu

Pogotowie komputerowe GCI oferuje pomoc w rozwiązywaniu problemów z różnorodnych dziedzin. Zapewniamy przy tym bezpłatny dojazd na terenie Suchego Lasu i Poznania. Naszą specjalnością są nagłe awarie; doradzamy też, jak zapobiegać im w przyszłości. Nasi specjaliści rozwiązują trudności bezpośrednio na miejscu w siedzibie Klienta – zarówno w firmie, jak i w domu. Można także przyjechać ze swoimi urządzeniami do siedziby GCI.

Nasze komputery narażone są na co dzień na różnego rodzaju ryzyko. Każdemu z nas mogą zdarzyć się awarie czy przypadkowe usunięcie ważnych danych. W Internecie każdego dnia pojawia się kilka tysięcy niebezpieczeństw – złośliwe oprogramowania, wirusy, trojany, które niepostrzeżenie zagnieżdżają się w komputerach, rozmnażają się i niszczą cały sprzęt. Nie musi to oznaczać końca urządzenia – nasi specjaliści potrafią przywrócić system, odzyskać dane, a także zabezpieczyć sprzęt na przyszłość przed podobnymi wypadkami.

Komputery już dawno stały się niezbędnymi urządzeniami w każdym domu i firmie. Przechowujemy w nich wiele osobistych dokumentów, zdjęcia, muzykę, filmy, pocztę elektroniczną. Utrata tych danych mogłaby sprawić wiele przykrości i szkód. Równie niebezpieczne jest przeniknięcie naszych plików do Internetu, co w dzisiejszych czasach nie należy do rzadkości. Warto chronić własną prywatność – a wystarczy niewiele, by uniknąć takich przypadków w przyszłości: założyć zaporę systemową, zainstalować antywirus. To może przytrafić się każdemu. Nasi fachowcy potrafią zabezpieczyć również przed tego typu niebezpieczeństwami.

Na życzenie Klienta zajmujemy się również instalacją i poprawną deinstalacją oprogramowania, ustawieniem optymalnego połączenia internetowego, rozbudową komputera, wymianą podzespołów, a także dobraniem najlepszych sprzętów peryferyjnych (drukarka, skaner, głośniki itd.).

O komputerach wiemy prawie wszystko. Prawie – ponieważ codziennie na całym świecie tworzone są nowe programy i udoskonalane są dotychczasowe urządzenia. Nasza praca polega również na zapoznawaniu się z tymi nowościami i wdrażaniu ich w życie, by wiedzieć jeszcze więcej.

W pogotowiu komputerowym pracują najlepsi specjaliści branży komputerowej. Nie tylko naprawią urządzenie, ale w sposób klarowny i zrozumiały wytłumaczą istotę problemu. Niestety, większości przyczyn awarii nie uwzględnia się w gwarancji otrzymanej od producenta. Użytkownik skazany jest wyłącznie na siebie, gdy pojawią się problemy. Jednak zamiast martwić się, wystarczy skontaktować się z naszym pogotowiem komputerowym. Trudności rozwiążemy szybko na miejscu bez obawy, że zostaniecie Państwo pozbawieni komputera na kilka dni.

W jakich przypadkach warto do nas zadzwonić?

 • Nagłe awarie
 • Usuwanie wirusów, trojanów, dialerów, złośliwego oprogramowania
 • Konfiguracja telefonii VoIP
 • Odzyskiwanie danych
 • Instalacja, deinstalcja i konfiguracja oprogramowania, komputerów, sterowników i sprzętów peryferyjnych
 • Instalacja i przywracanie systemu operacyjnego – Windows (7, XP, VISTA)
 • Wymiana zużytego sprzętu na nowy
 • Rozbudowa komputera i podzespołów, formatowanie dysków, podział na partycje
 • Zakładanie antywirusa i zapory systemowej
 • Ustawianie połączenia internetowego
 • Porady informatyczne


Strony WWW

Pomożemy Ci zaistnieć w sieci

od najprostszych stron po rozbudowane portale, skrypty, CMS

Aplikacje

Niemożliwe do realizacji? Nie dla nas!

aplikacje flash, skrypty, programy

Branding

Wiemy jak kreować wizerunek

logo, reklamy, działania marketingowe

Newsletter

najświeższe informacje z GCI

Sklep komputerowy GCI

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych
do naszego sklepu komputerowego
Suchy Las, ulica Obornicka 149